Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Protokoly sionských mudrců, Mein kampf, NWO a Bilderberg

10. 06. 2017 19:50:01
Tvrdé jádro neonacistické scény si však servítky nebere a o sionismu se v souvislosti s NWO vyjadřuje zcela jasně.

Připadá mně normální, že tzv. konspirační teorie, jejichž původ můžeme hledat i v Protokolu sionských mudrců, se zabydlely a zdomácněly v prostředí naší extremistické scény, tedy mezi neonacisty, fašisty a dokonce i mezi mladými komunisty. Překvapilo mne však, že získaly takovou popularitu mezi příznivci liberální pravice. Méně radikální zastánci hrozby tzv. Nového světového řádu pojem sionismus při jeho definici neužívají, píší a hovoří spíše o iluminátech, zednářských lóžích, Bilderbergu, mediokracii, ale hlavně o bankéřích, kteří celý vznik NWO (New Wolrd Order) financují jako rodiny Rotschild, Rockweller a další. Tvrdé jádro neonacistické scény si však servítky nebere a o sionismu se v souvislosti s NWO vyjadřuje zcela jasně. V Protokolu sionských mudrců, jenž vyšel v carském Rusku na počátku minulého století, je načrtnut tajný plán Židů, kteří se za pomocí financí, lichvy, nadnárodního kapitálu, tisku a tajných společností jako třeba zednáři snaží všemi možnými prostředky dospět ke světovládě. Na Protokoly, které byly vymyšleny tehdejší tajnou ruskou policií a měly obvinit Židy ze všech nešvarů tehdejšího Ruska, odkazoval ve svém díle Mein kampf i Adolf Hitler, jenž z nich čerpal inspiraci při popisování nebezpečí židovských bankéřů a nadnárodního židovského kapitálu pro Německo a celou Evropu. Dodnes jsou používány třeba palestinským hnutím Hamas jako důkaz tzv.židovského spiknutí.

Celé znění Protololů můžete najít třeba na Wikipedii. V krátkosti se vám pokusím přiblížit jejich obsah. Protokol č.3 ukazuje, jak se uzavře cyklus symbolického hada zosobňujícího Židovstvo: "Až se kruh uzavře, všechny státy Evropy budou uzamčeny v jeho smyčce jako v pevném svěráku." Vyjadřuje se v něm taktická podpora anarchismu a komunismu za účelem rozpoutání světových nepokojů. Pátý protokol ukazuje, jakým způsobem se budou manipulovat masy. Protokol č.6 vysvětluje, proč je nutný vznik obrovských monopolů, které při následné politické krizi sebou strhnou dolů všechny státy. Sedmý protokol naznačuje, jak dojde ke světové válce, devátý se zabývá vznikem židovského superstátu. Cílem spiknutí je světovláda a ovládnutí států nakažených jedem liberalismu a parlamentní demokracií, o čemž pojednává protokol č.10.

O procesu ovládnutí a kontroly tisku se můžete dočíst v rozsáhlém protokolu číslo 12. Vyplývá z něj, že se k veřejnosti nedostanou žádné informace bez centrální kontroly, neboť několik hlavních tiskových agentur bude v rukou konspirátorů. Vláda se stane vlastníkem většiny časopisů i s protichůdnými názory, bude tak mít v rukou nástroj k ovlivňování veřejného mínění a bude moci bez problémů nechat tisknout lži. Svobodný tisk bude postupně zničen. Politickou taktikou v době před převzetím světovlády se zabývá 15. protokol, jenž popisuje nutnost vytvoření svobodně zednářských lóží ve všech zemích světa. Ty budou podřízeny tajné centrální židovské administrativě. Lóže, jejichž členy budou všechny revolucionářské a liberální elementy, stejně jako agenti mezinárodní a národní policie, se tak stanou zdrojem informací všech vznikajících politických komplotů, které se tak dostanou pod přímé řízení centrální administrativy. Protokoly 20 a 21 se zabývají finančním aspektem celého plánu, ať se již jedná o tyranii lichvy, jež bude mít za cíl státními půjčkami dohnat jednotlivé státy k finanční podřízenosti na bankovních ústavech a následnému všeobecnému bankrotu a nastolení židovského království, nebo způsobem vytvoření hospodářských krizí a nutností států přistoupit k stále rostoucím státním půjčkám.

Adolf Hitler ve své knize Mein kampf popisuje tzv.židovské nebezpečí v mnoha kapitolách a z nejrůznějších aspektů. Pro účel tohoto článku bude plně dostačující, když si všimnu jeho pohledu na Protokoly. Volný překlad je ze současné reedice francouzské verze Mein kampf, jež vyšla v edici Nouvelles Editions latines, str. 307.

"Protokoly sionských mudrců, které Židé oficiálně tak vehementně zapírají, nepopiratelným způsobem ukázaly, jak je veškerá existence tohoto lidu založena na permanentní lži. V Gazette de Francfort se dokola úpí, že se jedná o podvrh, chtějí o tom přesvědčit celý vesmír. No a to je ten největší důkaz o jejich pravosti. Protokoly se znalostí příčin jasně předkládají to, co hodně Židů může provádět nevědomky. A to je důležité. Není podstatné, abychom věděli, který židovský mozek vytvořil toto oznámení. Je však rozhodující, že s precizností, ze které vás mrazí, vynesly na světlo dne aktivity a charakter židovského lidu se všemi jejich větveními a cíli, ke kterým směřují. Nejlepší prostředek k posouzení oněch informací je jejich konfrontace s realitou. Když na základě Protokolů prostudujeme události posledních sta let, je nám okamžitě jasné, proč židovský tisk spustil takový pokřik. Dnem, kdy se stane základní knihou jednoho lidu, budeme moci židovské nebezpečí považovat za spiknutí."

Na následujících dvaceti stránkách Hitler vycházeje i z článků Protokolů podrobně probral historii, charakter židovského národa a politicko-ekonomickou taktiku jeho spiknutí. Na příkladě sovětského Ruska, ale i jiných příkladech, ukazuje jeho snahu o ovlivnění lidových mas, snahu o likvidaci národní ekonomiky za pomoci dělnické třídy, o ekonomické ničení jednotlivých států, které se dostávají pod jeho finanční kontrolu, pokusy o nabourání schopnosti národní obrany a o podkopávání důvěry lidu vládami, ukazuje pokusy o nakažení umění, o zesměšnění náboženství a morálky a podobně. K dosažení tohoto cíle mu pomáhá ovládnutí burzy, finací a tisku, tedy tehdejšího jediného masmédia, stejně jako svobodné zednářství.

"Vliv, jenž Žid získává na burze roste z ekonomického hlediska hrůzu budícím způsobem. Vlastní, či kontroluje všechny pracovní síly národa.......S vrozenou neústupností bojuje za toleranci mezi náboženstvími, k čemuž využívá skvělý prostředek, jenž má ve svých rukou, tedy svobodné zednářství. Vládnoucí třída a vysoké politické i ekonomické buržoazní vrstvy sdružené v lóžích svobodného zednářství se stávají jeho obětí, aniž si to uvědomují.....Ve službách židovstva je tisk druhou zbraní vedle svobodného zednářství. Žid vynakládá veškerou svou sveřepost a zručnost, aby se ho zmocnil. Prostřednictvím tisku drží ve svých spárech a sítích veškerý společenský život, řídí jej a tlačí před sebou, neboť vytváří a řídí sílu, kterou dnes velmi dobře známe, přestože před několika desítkami let byla neznámá, tedy veřejné mínění."
(Mein kampf, str.314-315)

Hitlerovi se dokonalou manipulací o celoplanetárním židovském spiknutí za účelem nastolení židovské světovlády podařilo vyvolat strach německých občanů. Velmi mu pomohla na cestě k absolutní moci. V dnešní době je na podobném principu založeno mnoho módních konspiračních teorií, které mají společnou obavu ze vzniku jakéhosi Nového světového řádu, neboli NWO. Jejich základem je obava z toho, že jistá skupina mezinárodních elit se rozhodla vytvořit NWO a pomocí centrálního bankovnictví (FED, Bank of England, a podobně), tedy financí, se snaží ovládnout a ke svým cílům řídit vlády a průmysl jednotlivých států, k čemuž samozřejmě využívá masová média, jež vlastní. I v současnosti se vše prý odehrává kolem vlastníků bank a mezinárodních financí, kterým pomáhají nejrůznější další agenti a tajné spolky, ať se již jedná o svobodné zednáře a jiné okultní lóže, Bilderberg, Římský klub, Evropskou unii, v jistých případech dokonce i o mimozemšťany a podobně. Konspirativní teoriie prolínají celým politickým spektrem, členové Komunistického svazu mládeže mají obavy z evropského imperialismu a finančního kapitálu, jenž skrze Bilderberg ovládá a zotročuje dělnickou třídu, příznivci konspirací pravicového ladění zase mají obavy z nástupu socialistické totality a konce demokracie. Jedno však mají všichni společné, hlavním hybatelem všeho toho hypotetického zla je opět bankéř a finančník, tedy...

Nechci v žádném případě vystavovat nějaké paralely mezi minulostí a současností a pokoušet se z nich vyvozovat jakési souvislosti, či zákonitosti, neboť vím, že historie je neopakovatelná a jakákoliv prognóza budoucnosti je vzhledem k její náhodné spontaneitě a nepředvídatelnosti pošetilá a lidským mozkem neuchopitelná. Přesto všechno se mně ty dnešní rafinovaně maskované teorie popisující pokusy o nadvládu židovských finančníků nad celým světem nezdají příliš vhodné. Ať se již tváří sebe honosněji a schovávají se za sebe vznešenější ideály, ať jsou již vytvářeny v soft formě, či poněkud odkrytěji, nebo zcela otevřeně v hard formě, ve které je nebezpečí naší civilizace, tedy židovský bankéř, zcela nezastřeně vymezeno.

Autor: Martin Mařák | sobota 10.6.2017 19:50 | karma článku: 26.69 | přečteno: 4128x

Další články blogera

Martin Mařák

Nohavica, Topolánek a Virtually

Tak, jak bych to řekl, celý příběh vlastně začal kdysi dávno na tehdy nejlepším pravicovém thin tank Virtually.

11.11.2017 v 23:35 | Karma článku: 14.84 | Přečteno: 811 | Diskuse

Martin Mařák

Čekeroš (Horáček, Fischer, Drahoš...)

Čekeroš neměl čas a nervy na to, aby si ho rychle pro selfíčko vyrobil, navíc se mu tak trochu třásly prsty a zcela jistě by si při tom ustřihl kus ušního boltce, nebo palec u nohy.

6.11.2017 v 20:13 | Karma článku: 11.15 | Přečteno: 604 | Diskuse

Martin Mařák

Dá to ODS Topolánkovi?

No a je to tady, i Topolánek se stal nosičem a věrozvěstem toho Klausova zásadního tématu. Co teď s tím?

5.11.2017 v 17:22 | Karma článku: 13.99 | Přečteno: 768 | Diskuse

Martin Mařák

Topolánek prezidentem

Podle informací v článku se o tom bude v ODS rokovat v pondělí, tak jsem docela zvědavý, k jakému rozhodnutí nakonec dospějí.

4.11.2017 v 18:05 | Karma článku: 39.80 | Přečteno: 12264 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Jan Dvořák

Polistopadové výdobytky bereme už jako samozřejmost, společnost se emanciovala

Nebylo od věci, že právě ve sváteční den vyrazili do ulic a na veřejná prostranství průzkumníci veřejného mínění z politické sféry.

17.11.2017 v 20:05 | Karma článku: 8.97 | Přečteno: 143 | Diskuse

Ivo Rottenberg

17. listopad roku 1989

Byl to den jako každý jiný. A přece na něj hledíme jinak, stal se z něj svátek. Tedy jak pro koho. Ten v roce 1989 by byl opět jedním z obyčejných, na který by se vzpomínalo jen pohledem na události v roce 1939.

17.11.2017 v 17:45 | Karma článku: 11.79 | Přečteno: 283 |

Josef Prouza

Listopad 1989 na vlastní oči – byl jsem, kde jste nebyli, viděl neviděné, zažil netušené

Byl jsem v ty zlomové dny tam, kam se leckdo nedostal. Den po dni. V Národním divadle při vyhlášení stávky, při zakládání OF v Činoherním klubu, denně na FAMU,DAMU, na demonstracích. A hlavně v rozhlase. To se vám tehdy děly věci!

17.11.2017 v 17:33 | Karma článku: 21.69 | Přečteno: 838 | Diskuse

Andrej Poleščuk

Takhle opravdu ne, milá EU!

Blog je reakci na článek POLITICO, který vyšel před necelým týdnem. Popisuje se v něm snaha EP o zahájení agitace v pro prospěch pro-EU tábora za peníze daňových poplatníků. Domnívám se, že to ale není správný cesta.

17.11.2017 v 17:27 | Karma článku: 26.29 | Přečteno: 1156 | Diskuse

Stanislav Blaha

Hazardní Účtenkovka

„Víte o nějaké jiné možnosti, která by vám dávala šanci vyhrát měsíc co měsíc milion korun nebo jednu z dalších více než 20 000 cen, aniž byste museli investovat byť jedinou korunu navíc?“

17.11.2017 v 13:03 | Karma článku: 22.50 | Přečteno: 805 | Diskuse
Počet článků 42 Celková karma 19.70 Průměrná čtenost 1411

Mám rád pivo, knihy, hudbu, keltskou mytologii, hory, a vaření podle kuchyní z celého světa. Nesnáším horko a klíšťata.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.