Ježíš byl vítač a sluníčkářský havloid

20. 04. 2019 14:51:20
Milosrdný odkaz Ježíše Krista je docela jasně pochopitelný i každému troubovi s IQ Koh-i-noor 9B tužky z Českých Budějovic.

Milosrdný odkaz Ježíše Krista je docela jasně pochopitelný i každému troubovi s IQ Koh-i-noor 9B tužky z Českých Budějovic, což se ovšem nedá tak jednoznačně říct o militantních církevních organizacích, které vyrostly na mýtu jeho života a smrti. Mohla by o tom dlouze vyprávět prababička mé manželky Margaretha Hemmert z alsaské vísky Dehlingen, hmmm, vlastně již asi nemohla, nebo co, neboť byla během soudního procesu usvědčena z čarodějnictví a roku 1673 veřejně na hranici upálena v obci Diemeringen. Ještě, že inkviziční soudci byli tak milosrdní a slitovali se nad její vinou. K jejich obhajobě musím objektivně přiznat, že na ně přece jen patrně sestoupilo milosrdenství syna Božího a nechali ji nejdříve useknout hlavu, aby ji ten oheň tak nepálil a následné barbecue před celou vesnicí ji tak nebolelo.

Jak jistě sami dobře víte, tak studený plamen, který podle komunistických vědeckých studií při svém protestu proti vpádu ruské armády a šesti tisíců okupačních ruských tanků (naše skvělá armáda jich má v současnosti úžasných 123, tedy ještě jednou celých sto dvacet tři) do naší krásné země použil Jan Palach, tehdy ještě z pochopitelných důvodů bohužel neexistoval. Věda se v těch dávných časech zcela logicky nacházela ve stavu naprostého prvopočátku, což je docela prokazatelně vidět například v knize Základy magie od urozeného a slovutného pána Aureola Filipa Theofrasta Bombasia z Hohenheimu řečeného Paracelsa, lékaře a filosofa znamenitého, kterou vydalo třeba v roce 1991 nakladatelství Trigon v Praze.

Byla to však jiná doba a církev katolická se od těch dob evolučním vývojem hodně změnila k lepšímu, tedy do současného stavu blízkého progresivistickému neomarxismu nynějších politických a intelektuálních elit, jenž je ovšem kupodivu často kritizován světově známými myšlenkovými trusty, různými významnými blogery i jinými podstatnými hybateli veřejného mínění a jehož apokryfním zpodobněním je Klausova petka láhev, baťůžek, snowbord, kojící gender matka v bance, či katolický vítač papež Franta, který je zhruba stejné okresní dobračisko jako Ježíš Nazaretský a neustále líbá nohy kdejakému muslimskému migrantovi z Afriky (jsme děti stejného Boha), či jiným soudem usvědčeným zlosynům. V zájmu objektivnosti je nutné přiznat, že i svatý Jan Pavel II. toho času na nebesích byl upleten ze stejné Boží vlny jako onen slavný prorok, jenž byl nakonec lidem, ze kterého pocházel, na hoře ve tvaru holé lebky s brutálním zátylkem kdysi dávno údajně ukřižován.

Evropané, ke kterým zeměpisně patřím i já, jsou jářku vůbec prapodivná parta. Když na ně pohlížíme průzorem jejich většinové víry, zjistíme, že jsou viděno oním prizmatem zhruba stejní nýmandi jako Turci, neboť zatratili vlastní starobylá Božstva a přijali odkudsi z Blízkého východu exportované cizí semitské náboženství. Je docela pikantní, že po pár tisíci let se situace vrací ke svému počátku a pomyslný kruh se nejen uzavírá, ale dokonce dochází k těmi výše uvedenými marxisty popsané tzv. negaci negace, kdy se zdánlivě stejná skutečnost vyvíjí do stavu kategoricky vyššího. Mám tím na mysli nepopiratelný fakt postupného nahrazování a pomalé zákonité výměny jedné semitské kultury jinou ze stejného Božího zdroje, což právě nezadržitelně probíhá na našem evropském kontinentu. Pro věčné pochybovače o stejném Zdroji Starého zákona, Nového zákona a Koránu přikládám slova svatého Jana Pavla II. blahořečeného toho času na nebesích, která z Boží vůle zazněla k mohutnému zástupu osmdesáti tisíců mladých muslimů v roce 1985 v Maroku: "Věříme ve stejného Boha, v jediného Boha, v Boha živoucího, jenž stvořil svět a nese své výtvory k dokonalosti..."

Na závěr této krátké úvahy velikonoční bych chtěl všem pomalu vymírajícím křesťanům popřát příjemné svátky a potěšit je malou útěchou. I my, Keltové, tedy skutečný historicko-kulturní svorník kontinentální Evropy, jsme tak nějak i díky semitské víře z Blízkého východu museli odejít do undergroundu, ve kterém se nacházíme a přežíváme dodnes. Není to zase tak strašné, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Hezké svátky velikonoční.

Zdroje:

J. Roehring, DNA, 2011, L‘holocauste des sorcieres d‘Alsace, str. 253: https://www.amazon.fr/LHolocauste-Sorci%C3%A8res-dAlsace-Jacques-Roehrig/dp/271650783X

http://www.acr.army.cz/technika-a-vyzbroj/technika/prehled-hlavnich-druhu-techniky-a-vyzbroje-acr-stav-k-1--lednu-2015-105599/

Základy magie: https://www.martinus.sk/?uItem=7369

https://tn.nova.cz/clanek/papez-libal-nohy-muslimskym-uprchlikum-jsme-bratri-rekl-jim

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/502933-papez-umyl-nohy-12-trestancum-ve-veznici-u-rima

http://marxismus.cz/klic/negace_negace.htm

http://w2.vatican.va/content/john-paul-ii/en/speeches/1985/august/documents/hf_jp-ii_spe_19850819_giovani-stadio-casablanca.html (článek první, odstavec třetí, poslední věta)

Autor: Martin Mařák | sobota 20.4.2019 14:51 | karma článku: 18.96 | přečteno: 1063x

Další články blogera

Martin Mařák

Bannon versus Soros

Steve Bannon, který z povzdálí zastřešuje panevropské nacionální hnutí, v neděli přiletěl do Paříže a podle jeho slov očekává příští víkend v Evropě politické zemětřesení.

19.5.2019 v 22:27 | Karma článku: 11.84 | Přečteno: 652 | Diskuse

Martin Mařák

Globalisté a nacionalisté aneb konec pravice a levice

Jsem zvědavý, jak tento vývoj spontánních sil dopadne u nás, i když nějaké dělení politického vlivu mezi dvě pravo-levé strany, jak jsem ho popsal výše, zatím ještě nevidím.

15.5.2019 v 15:41 | Karma článku: 11.15 | Přečteno: 382 | Diskuse

Martin Mařák

Nacionální neobolševismus Institutu Václava Klause

Připadá vám to jako blábol? Jen jsem vám předvedl a rozpitval know-how, na jehož základě je vytvořen například manifest IVK Obrana demokracie před liberální demokracií.

12.5.2019 v 12:37 | Karma článku: 17.32 | Přečteno: 826 | Diskuse

Martin Mařák

Babiš je neštěstí pro „národní stát“ ČR

Viděno z těchto výšin je tedy nějaká státní EET buzerace milionu českých občanů Babišem a jeho vládou malicherná, nepodstatná a pohled od zásadních věcí odvádějící.

11.5.2019 v 18:30 | Karma článku: 10.68 | Přečteno: 846 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Beata Krusic

Senioři, Che Guevara a pan Fajt

Zdánlivě nesourodá tři témata. Přesto je spojuje jedno společné téma. Jsou to peníze. Zase ty peníze:-).

21.5.2019 v 23:35 | Karma článku: 7.06 | Přečteno: 94 | Diskuse

Alena Vachtová

Anglický pes versus pes český

Kdo čeká ironickou úvahu na současné politické téma, bude zklamán. O Brexitu už se bavit nechci, fakt jde o psy

21.5.2019 v 23:33 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 59 | Diskuse

Helena Vlachová

Šest generací

Slova "šest generací" vyslovil pan Ota Šik (1919 - 2014) při návštěvě Československa v roce 1989, kdy u nás došlo ke změně politické situace. Jeho slova tlumočila ve svém medailonku paní Marta Kottová (1929 - 2017)

21.5.2019 v 13:55 | Karma článku: 15.66 | Přečteno: 397 | Diskuse

Beata Krusic

Ježíš? Neznám! Tak pravil Žid.

Nadpis mého blogu je vyjádřením těch, kteří se hlásí k Židům, kteří sami Židy jsou a kteří se udatně "bijí"za Izrael. Za svobodu, za pravdu, za lásku, za spravedlnost. Hodně směšné, viďte.

21.5.2019 v 9:43 | Karma článku: 14.24 | Přečteno: 744 | Diskuse

Katerina Kaltsogianni

Zlatí komunisté, aneb Jak já bych si kopla

Komunistický režim jsem naprosto nesnášela. Měla jsem strašný odpor ke všem soudruhům a k celému tomu šílenému systému. Neměla jsem žádnou příslušnost, nikam jsem nepatřila, dokud jsem jednoho politika nenakopla. To byl výkon.

21.5.2019 v 8:30 | Karma článku: 28.08 | Přečteno: 1174 | Diskuse
Počet článků 80 Celková karma 13.54 Průměrná čtenost 1379

Mám rád pivo, knihy, hudbu, keltskou mytologii, hory, a vaření podle kuchyní z celého světa. Nesnáším horko a klíšťata.

Najdete na iDNES.cz