Bibloidi a "pohané"

12. 09. 2023 0:00:00
Jsem pohan a můj vztah k bibloidům se postupně vyvíjel. Od neutrálního postoje a dokonce i jistého obdivu k některým z jejich frakcí se nakonec přesunul k poznání o jejich všeobecné škodlivosti a vyslovené nedůvěře.

Jsem pohan a můj vztah k bibloidům se postupně vyvíjel. Od neutrálního postoje a dokonce i jistého obdivu k některým z jejich frakcí se nakonec přesunul k poznání o jejich všeobecné škodlivosti a vyslovené nedůvěře. Bibloidi ( mojžíšovci-ježíšisté-mohamedáni ) v podstatě stojí za každým hlavním neštěstím, jež trápí lidskou civilizaci, a jejich neustálé vzájemné se mlácení po hlavách trvající po dlouhá staletí až tisíciletí je opravdu frustrující. I ateisté na tomto poli odvedli záslužnou práci a je třeba spravedlivě přiznat, že vedle hrůz způsobených marxismem-leninismem je co se týče počtu nevinných obětí Hitler s jeho národním socialismem pouhý amatér.

Bibloidi pocházejí z biblického rodu Abrahámova a jeho dvou synů Izáka a Izmaela. Z prvního se stal mýtický taťka židovského národa a vzešli z něj mojžíšovci a ježíšisté, druhý je zase taťka národa arabského a poté, co archanděl Gabriel na pokyn biblického Boha obrazně nafoukal jednomu z jeho potomků do mysli svatý Korán, vznikla početná a neustále se rozrůstající frakce mohamedánská. Všichni bibloidi vycházejí z Bible svaté, kterou uznávají jako základ své víry, uctívají společného Boha a liší se pouze proroky a jejich Božím sdělením, jakousi cestou k propagaci slávy Boží, kterou každému z nich biblický Bůh patrně ve své touze po rozmanitosti vnukl způsoby odlišnými.

Je zvláštní, že se všechny tři frakce bibloidů velkou silou urputně naplavily do Evropy, podařilo se jim vymýtit původní evropská božstva a tradiční evropské náboženské systémy, které označili za pohanské, no a dodnes mezi sebou bojují o hegemonii v evropském prostoru. Nedokáži pochopit, proč Evropané té orientální myšlenkové náplavě z Blízkého Východu podlehli a proč se dali cestou revolučního myšlenkového progresivismu a opustili své doposud konzervativní postoje. Stála jim vůbec ta touha po novotách za to? Podle mne nestála.

Celý život mne doprovází silný vztah k rostlinám a zejména ke stromům, které samozřejmě považuji za živé bytosti. Tak, jak všechno do sebe zvolna zapadá a nic není náhodou, stejně i základní pilířem severské mytologie, kterou jsem se nedávno začal zabývat, je Yggdrasil, nebo-li světový strom prorůstající vesmírem a všemi světovými říšemi. Stejnou symboliku používá i mytologie slovanská. K Yggdrasilu byl podle prastarých legend během osmi dní připoután jednooký severský Bůh Odin a zobrazení tohoto výjevu můžeme najít i na přilbici svatého Václava, otce národa českého, stejně jako dalšího Odinova souputníka, tedy jednoho ze dvou havranů, kteří každé ráno oblétnou svět a při snídani Odinovi nakrákají všechny poslední zprávy a novinky z domova i ze světa. Byli vlastně předchůdci internetu, dalo by se říct.

O pohanské mytologie, skutečné místní kořeny naší evropské civilizace, se zajímám dlouho, ale až při relativně nedávném studiu skandinávských ság jsem se rozhodl, že se jim začnu věnovat i způsobem hudebním. Po dvaceti letech jsem vytáhl kytaru ze skříně a začal jsem skládat a nahrávat jakousi takovou pokornou poklonu Vikingským, Keltským a Slovanským Božstvům. No a úplně mne to pohltilo. Této činnosti již pár let věnuji veškerý svůj volný čas a mám hotových skoro dvacet věcí. Slova písní jsou psány v globální eurořeči anglicko-německo-francouzsko-španělsko-norsko-česko-polsko-rusky a podobně.

O dvě z nich se s vámi dnes podělím. Text songu "Radegast People" se mně docela povedl ve stylu, že jednotlivé rýmy přecházejí z jednoho jazyka do druhého bez toho, aby to narušilo strukturu a poselství skladby. Nejedná se samozřejmě o žádnou poezii, ani o speciální lahůdku pro jakési intelektuální elity s vybraným estetickým cítěním, nebo co, ale o pop kulturu pro standardního Pepu Nováka a tak cosi.

"Kara Kara Go" je takovou směsicí magických výrazů z celého světa, přičemž refrén je anglicky: "She was from Scotland and had dark green eyes. She was beautiful knew her price. A lost world came to life in their spells. Witches, druids, heaven and hell bells ( byla ze Skotska a měla temně zelené oči, byla krásná a znala svou cenu, v jejích kouzlech ožíval ztracený svět, druidové, čarodějky, nebesa a pekelné zvony )". Ta recitovaná část ve třetí sloce pochází z rukopisu Merseburských zaklínadel z 10. století: "Sose benrenki, sose bluotrenki, sose lidirenki: ben zi bena, bluot si bluoda, lid zi geliden, sose gelimida sin!"

Skol!

Radegast People

Ritual knife and slow breath ( obětní nůž a pomalý dech ).
Ve svitu luny skrytý hněv.
Dark blood in the arms of death ( temná krev v obětí smrti ).
Krev stéká, omamný zpěv.

Radegast's people like falling snow ( lidé Radegasta jako padající sníh ).
Kmen Radegasta se blíží tmou.

Le sacrifice et le sens du devoir ( oběť a smysl pro povinnost ).
Obětní nůž, věk věků stár.
La voie directe vers le pouvoir ( přímá cesta k moci ).
Krev stéká, tvých očí cítím žár.

Slowly coming like falling snow ( blíží se zvolna jako padající sníh ).
Ty zpovídáš svou duši nevinnou.

A dark altar and a silent shrine ( temný oltář a tichá svatyně ).
Das Gebrüll der Wildschweine ( rykot divočáků ).
And inside the temple, a holy shine ( a uvnitř chrámu svatá záře ).
Windstöße. Die heilige Neun ( poryvy větru, posvátná devítka ).

Autor: Martin Mařák | úterý 12.9.2023 0:00 | karma článku: 11.50 | přečteno: 405x

Další články blogera

Martin Mařák

Totalitní uvažování piráta Peksy

Poslanec Evropského parlamentu Mikuláš Peksa se v článku na Seznamu zamýšlí nad nutností většinového rozhodování v Evropské radě vzhledem dlouhodobé historii blokování finanční pomoci Ukrajině maďarským premiérem Orbánem.

3.3.2024 v 8:42 | Karma článku: 27.11 | Přečteno: 714 | Diskuse

Martin Mařák

Bez migrace Evropa zemře hlady

Myslím si, že v nastávajících volbách se hraje i o to, aby se podobní blázni a naprosto nevhodní politici pro výkon jim svěřené funkce nedostali nejen coby poslanci do Evropského parlamentu, ale ani do Evropské komise.

25.2.2024 v 13:12 | Karma článku: 25.85 | Přečteno: 754 | Diskuse

Martin Mařák

Traktory nazdar!

Vítám proto všechny akce proti Green Dealu a plánu zelených demagogů na zničení evropského průmyslu, zemědělství a tím i evropské ekonomiky, ať je už pořádá kdokoli.

18.2.2024 v 16:38 | Karma článku: 32.55 | Přečteno: 838 | Diskuse

Martin Mařák

Konec Babišovy inflace na dohled

"Jak to ten úžasný premiér Fiala se svou skvělou vládou pobabišovské obrody dělá, že s tou inflací dokázali tak mistrovsky skoncovat," ptám se údivem slova beznadějně hledaje.

16.2.2024 v 6:00 | Karma článku: 37.26 | Přečteno: 7138 | Diskuse

Další články z rubriky Kultura

Ladislav Kolačkovský

Švýcarský honorární vicekonzul z Ruzyně – Remigius von Bergamin

Na hřbitově Ruzyně spočívá rodina, jež se zcela vymyká venkovskému rázu hřbitůvku. Von Bergamin. Jedná se o rodinu honorárního vicekonzula Švýcarska v ČSR v době první republiky. Dosud literatuře neznámá fakta v článku.

3.3.2024 v 19:38 | Karma článku: 12.93 | Přečteno: 131 | Diskuse

Pavel Král

Jak uslyšet Pána Boha

Když jsem v sobotu četl: „Kéž neslyším už hlas Hospodina, svého Boha ...," tak jsem si uvědomil, jak mi připadá Hospodinovo slovo vzácné. A teď mám na mysli přesně to, co Izraelci odmítli na hoře Choréb. Mám na mysli slovo, ...

3.3.2024 v 13:00 | Karma článku: 5.53 | Přečteno: 109 | Diskuse

Petr Fabera

Česko-Slovenský ples, 10. ročník

Dne 17. února 2024 proběhl v pražském Obecním domě jubilejní, desátý ročník Česko-Slovenského plesu.

3.3.2024 v 12:10 | Karma článku: 7.50 | Přečteno: 217 | Diskuse

Ladislav Kolačkovský

Swéerts-Sporckové dávno vymřeli po meči i přeslici. Ať žije Stephan Swéerts-Sporck?

V posledních letech se na Kuksu občas objevuje pan Stephan Swéerts-Sporck z Rakouska. Ale rod Swéerts-Sporck vymřel po meči i přeslici již velmi dávno. Že by kmotřička smrt byla nepozorná?

2.3.2024 v 22:05 | Karma článku: 19.09 | Přečteno: 285 | Diskuse

Dita Jarošová

Archa panenek...

Při rutinní selekci odpadků u kontajnerů mne jasksepatří zasáhly drsné záběry: vzhledem k povinnému sledování dětského pořadu Operace Jau mne šokoval pohled na otevřený kufr plný nahých tělíček panenek útlých těl, tak tenkých

2.3.2024 v 13:40 | Karma článku: 12.91 | Přečteno: 264 | Diskuse
Počet článků 138 Celková karma 24.20 Průměrná čtenost 1433

Mám rád knihy, kytary, hudbu, vikigskou, keltskou a slovanskou mytologii, stromy, byliny a hory. Ve volném čase se hudbě i věnuji coby Umwurf.

Můj oficiální YouTube kanál:

https://www.youtube.com/@umwurf

Bianca Censori šokovala Paříž odhaleným klínem, pokutě se však vyhnula

Architektka Bianca Censori (29), která je manželkou rapera Kanye Westa (46), opět šokovala veřejnost svými outfity. V...

Okouzlil mě v uniformě pilota a sbalil na Bali, říká Vondráčková o manželovi

Helena Vondráčková (76) zavzpomínala na první seznámení se svým manželem Martinem Michalem (64), kdy ji okouzlil v...

Nikdy jsem nebyla stydlivá, vzpomíná Heidi Janků na focení pro Luckyboy

Zpěvačka Heidi Janků (61) zavzpomínala na pobyt v Monaku, kam se přestěhovala kvůli práci svého manžela Iva Pavlíka. V...

Tělo se na ně neumí adaptovat. Studie odmítla vysoce zpracované potraviny

Není prostor na námitky. Pokud jste čekali na konečné postrčení, proč se opravdu vzdát vysoce zpracovaných potravin...

Brzobohatý řádil v šatech a paruce. Poprvé veřejně jako Tiffany Richbitch

Ondřej Gregor Brzobohatý (41) vystoupil poprvé veřejně v šatech jako drag queen Tiffany Richbitch. Byl hostem druhého...